2 unity stomatologiczne Diplomat Consul

jeden z najnowocześniejszych modeli charakteryzujący się innowacyjnymi funkcjami, wyposażony w doskonałe końcówki stomatologiczne

posiada odchylany blok spluwaczki ułatwiający pacjentowi płukanie i wypluwanie

wyposażony w kamerę wewnątrzustną i monitor ułatwiający komunikację między pacjentem a lekarzem

zapewnia maksymalny komfort pacjenta

Prozone - aparat do ozonoterapii

ozon od początku ubiegłego wieku jest stosowany w stomatologii, gdyż działa bakteriobójczo, przeciwzapalnie i poprawia krzepliwość.

Ma zastosowanie podczas leczenia ubytków próchnicowych, leczenia kanałowego.

Daje znakomite efekty terapeutyczne w leczeniu chorób przyzębia, zmian zapalnych na bonie śluzowej, po zabiegach chirurgicznych.

Laser medyczny biostymulacyjny

innowacyjne urządzenie pozwalające na uzyskanie świetnych efektów przeciwbólowych, przeciwzapalnych i  przyspieszających gojenie w leczeniu stanów zapalnych miazgi zębowej, błon śluzowych, tkanek okołowierzchołkowych, neuralgii, zatrzymaniu krwawienia po zabiegach chirurgicznych.

Air Flow Master Piezon

Urządzenie stanowi połączenie skalera ultradźwiękowego, piaskarki profilaktycznej i poddziąsłowej.

Niezwykle efektywne w profilaktyce, leczeniu chorób przyzębia i zabiegach estetycznych do oczyszczania osadów i złogów nazębnych.

Spełnia oczekiwania najbardziej wymagających pacjentów.

Aparaty RTG do wykonywania zdjęć zębowych, pantomograficznych i cefalometrycznych

urządzenia niezbędne do kontroli prawidłowości wykonanego leczenia

Nowoczesne aparaty firmy Planmeca o zredukowanej dawce promieniowania, bezpieczne dla pacjentów i personelu.

Uzupełnieniem jest radiowizjografia dzięki której wykonane zdjęcie jest od razu widoczne na ekranie komputera.

Super endo alfa i beta

bezprzewodowe urządzenie do bardzo szczelnego wypełniania kanałów zębowych specjalną żywicą.

Gabinet dysponuje  nowoczesnymi urządzeniami do przeprowadzania niezwykle starannie czynności dezynfekcji, sterylizacji i konserwacji narzędzi
- myjka ultradźwiękowa
- termodezynfektor
- autoklaw
- assistina
- 2 lampy bakteriobójcze przepływowe

Co może zapewnić komfort dla Pacjenta? Wyposażenie naszego gabinetu stomatologicznego w Lublinie to dwa unity stomatologiczne Diplomat Consul. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się to w przypadku dentysty w Lublinie Cristaldent nie jest tylko pusty slogan. Zapewnimy Ci najwyższą jakość usług. Co jeszcze znajdziesz w naszym gabinecie stomatologicznym w Lublinie? Prozone - aparat do ozonoterapii, czyli urządzenie zostało specjalnie stworzone do leczenia chorób przyzębia czy zmian zapalnych na bonie śluzowej. Idealnie nadaje się po zabiegach chirurgicznych, ponieważ daje efekty terapeutyczne. Stosujemy także laser medyczny biostymulacyjny, który pozwala na osiągnięcie świetnych efektów przeciwbólowych, przeciwzapalnych i  przyspieszających gojenie w leczeniu stanów zapalnych miazgi zębowej. Aparaty RTG do wykonywania zdjęć zębowych, pantomograficznych i cefalometrycznych oraz Air Flow Master Piezon, a także Super endo alfa i beta.